Podziel się:

PROPAGANDA Studio Reklamy Wizualnej

PROPAGANDA 03-586 Warszawa, ul. Uranowa 17 Telefon: +48 22 676 07 07
Telefon mobi.: +48 505 100 161
E-mail: propaganda1@o2.pl

Drukarnia24h - Wyklejanie witryn


Witryna  oklejona barwną grafiką przyciąga uwagę potencjalnych klientów.
Nośnik ten pozwala również wyróżnić daną firmę na tle innych firm. Oklejona witryna stanowi formę reklamy oraz może informować o aktualnej wyprzedaży, promocji, itp. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje profesjonalizm wykonywanych usług.
Witryny wyklejamy różnymi foliami w różnych technikach:

Folią z wydrukiem, klejoną od wewnątrz

folia jest naklejana od wewnątrz, dzięki temu jest zabezpieczona szybą, co chroni ją przed zniszczeniem (jest zabezpieczona np. przed graffiti)

Folią wyciętą ploterem

nie zaklejamy całych szyb, wycinamy napisy i elementy w foliach o różnych kolorach, które są w różnych kolorach)

Folią zadrukowaną

witryny oklejamy pełnym arkuszem folii zadrukowanej ploterem do druku w dużym formacie, folie można nakleić na całą szybę lub jej część wg opracowanego projektu, możemy także wyciąć dowolny kształt, folia występuje w kolorze białym oraz bezbarwnym

Folią okienną one way vision (perforowaną)

folia one way vision jest perforowana (specjalnie podziurkowana), przeznaczona na szyby posiada małe otwory równomiernie rozmieszczone. , Po zadrukowaniu i oklejeniu na witrynę, szybę pomieszczenia czy pojazdu powstaje efekt lustra weneckiego co daje efekt półprzepuszczalności.

Folią mrożoną (piaskowaną)

folia można naklejać po całości szyby lub w jej części, z folii można wycinać ploterem dowolne kształty i napisy. Może być naklejana od wewnątrz i od zewnątrz. Folia naklejona na szyby daje efekt mrożonego szkła, piaskowanej szyby. Folia rozprasza światło, świetnie nadaje się do biur, gabinetów lekarskich, banków, klinik, znajdzie zastosowanie wszędzie tam gdzie wymagana jest elegancja i prestiż.
 

Meil Studio Graficzne Kontakt

 

Galeria zdjęć produktu: