Podziel się:

PROPAGANDA Studio Reklamy Wizualnej

PROPAGANDA 03-586 Warszawa, ul. Uranowa 17 Telefon: +48 22 676 07 07
Telefon mobi.: +48 505 100 161
E-mail: propaganda1@o2.pl

Drukarnia24h - Litery przestrzenne


Szczególnie atrakcyjną formą reklamy są przestrzenne napisy i logotypy wykonane ze styroduru, pcv, plexi lub połączenie tych materiałów.

Litery przestrzenne ze styroduru

Styrodur jest to pianka poliestrowa odporna na warunki atmosferyczne, niezwykle lekka i wytrzymała. Posiadany przez ploter termiczny sterowany komputerowo, pozwala na wycięcie najbardziej skomplikowanych kształtów. Styrodur maluje się na dowolny kolor farbami akrylowymi odpornymi na warunki atmosferyczne. Paleta kolorów jest praktycznie nieograniczona. Styrodur występuje w różnych grubościach, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10 cm.

Litery przestrzenne z licem z plexi

Dla uatrakcyjnienia liter wykonanych ze styroduru można wykonać ich lico z pleksy. Pleksa uszlachetnia reklamę wykonaną ze styroduru, szklista powierzchnia pleksy o żywym kolorze podnosi atrakcyjność wykonanej reklamy. Litery można zamontować bezpośrednio do ściany lub zamocować na sztywnej płycie. Litery z pleksą można stosować do wewnątrz i na zewnątrz gdyż jest odporna na warunki atmosferyczne, przy czym ma o wiele dłuższą trwałość w porównaniu do liter malowanych. 

Litery z plexi lub pcv

Ciekawym efektem jest także wykonanie liter wyciętych z plexi lub pcv montowanych bezpośrednio do podłoża, np. do ściany lub płyty. Stosujemy wtedy pleksę lub pcv o grubości 2, 3, 4, 5 lub maksymalnie 10 mm. Pleksa i pcv występuje w podstawowych kolorach.

Litery z dibondu

Chcąc uzyskać szlachetny wygląd reklamy, litery możemy wykonać z dibondu szczotkowanego występującego w kolorze złotym i srebrnym, a także w podstawowej palecie.

------------

Dodatkowo oświetlenie elementów przestrzennych ze styroduru uwypukla ich trójwymiarowość i podnosi walory estetyczne.

 

Meil Studio Graficzne Kontakt

 

Galeria zdjęć produktu: